Mr. & Mrs. Smith (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mr. & Mrs. Smith (2005)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mr. & Mrs. Smith (2005)

39267
 120 min    2005    HD     6.5

Një çift i martuar i mërzitur është befasuar për të mësuar se ata janë të dy vrasësit të punësuar nga agjencitë konkurrojnë për të vrarë njëri-tjetrin.