Mucize 2 Ask (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mucize 2 Ask (2019)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Mucize 2 Ask (2019)

11071
 129 min    2019    HD     7.0

Një dramë turke e vendosur në vitet 1960. Azizi, një burrë me të meta fizike e gjen veten në përpjekje për të sistemuar martesën me Mizgin, pavarësisht vështirësive dhe opinionit, me gruan më të bukur në qytezë...