Mulan (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mulan (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mulan (2020)

11471
 115 min    2020    Full HD     5.4

Për të shpëtuar babanë e saj të sëmurë në mënyrë që mos shkonte në luftë, një femër e re e patrembur maskohet si burrë të mbroj perandorinë e saj nga pushtuesit veriorë.