Mummy Reborn (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mummy Reborn (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mummy Reborn (2019)

9691
 98 min    2019    HD     

Kur një grup adoleshentësh pa para vendosin të vidhnin dyqanin antik lokal, zbulojnë një varr të vjetër prej druri që përmban një kufomë mumie dhe një stoli të lashtë. Por ajo që ata nuk e kuptojnë është se ky varr është i mallkuar dhe kur stolia është e ndarë nga mjeshtri i tij, ai do të bëjë gjithçka për ta kthyer atë...