Muse (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Muse (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Muse (2017)

1144
 107 min    2017    HD     5.4

Jeta e një piktori ndryshon përgjithmonë kur një shpirt mitik dhe vdekjeprurës nga historia kelte bëhet muza dhe dashnorja e tij.