Muse (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Muse (2017)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Muse (2017)

1618
 107 min    2017    HD     5.4

Jeta e një piktori ndryshon përgjithmonë kur një shpirt mitik dhe vdekjeprurës nga historia kelte bëhet muza dhe dashnorja e tij.