Muslum (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Muslum (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Muslum (2018)

7693
 126 min    2018    HD     7.8

Biografia e këngëtarit të njohur turk, Myslym Gurses, i ashtuquajtur "Myslym Baba", jeta dhe dramat e tij.