My Extraordinary Summer with Tess (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
My Extraordinary Summer with Tess (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

My Extraordinary Summer with Tess (2019)

9111
 82 min    2019    HD     7.2

Gjatë pushimeve me familjen në plazh, Sami takon Tesin, e cila mban sekretet e saj me vete dhe i mëson se si momenti prezent është më i rëndësishëm se kujtimet dhe se ankthi i së ardhmes.