My Way (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
My Way (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

My Way (2011)

16742
 137 min    2011    HD     7.8

Frymëzuar nga një histori e vërtete. Qershor Shik punon për fermën e gjyshit Tatsuo se, ndërsa Koreja e kolonizuar nga Japonia.