Mystery Road (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mystery Road (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mystery Road (2013)

8980
 112 min    2013    HD     6.5

Një detektiv vendas që sapo ishte rikthyer përsëri në qytetin e tij, përballet me vdekjen e një vajze të re, atij i duhet të investigojë misterin që qëndron pas vdekjes së saj. Gjatë investigimit ai do të hasi shumë vështirësira me të cilat do të përballet krejtësisht i vetëm.