Naandhi (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Naandhi (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Naandhi (2021)

1053
 146 min    2021    HDRip     8.1

Duke u rrotulluar rreth të burgosurve në burg, të cilët lëngojnë nëpër burgje ndërsa presin një gjykim, filmi ndjek Surya Prakash i cili kapet në një situatë të ngjashme ndërsa ishte në gjyq për vrasjen e një njeriu të fuqishëm.