5 Star Christmas (2018) a.k.a Natale a 5 stelle – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
5 Star Christmas (2018) a.k.a Natale a 5 stelle


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

5 Star Christmas (2018) a.k.a Natale a 5 stelle

9914
 92 min    2018    HD     4.2

Kur kryeministri italian dhe dashnorja e tij nga partia opozitare gjejnë një të vdekur në suitën e hotelit, gjatë udhëtimit në Hungari, ata përfshihen në një seri situatash komike. Satirë mbi moralin dhe jetën e politikanëve...