Necromancer 2020 (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Necromancer 2020 (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Necromancer 2020 (2019)

572
 114 min    2019    HD     5.7

Pasi i mbijetoi një sulmi me magji të errët, Win vendos të marrë hak për vdekjen e të dashurit të tij dhe ngatërrohet në magji dhe një kult të lig.