News of the World (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
News of the World (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

News of the World (2020)

2245
 118 min    2020    HD     7.0

Një veteran i luftës civile pranon të dorëzojë një vajzë të vogël të marrë nga populli Kioua shumë vite më parë. Udhëtimi prej qindra kilometrash sjell rreziqe të mëdha ndërkohë që bashkë kërkojnë një vend që ta quajnë shtëpi.