The Next Three Days (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Next Three Days (2010)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Next Three Days (2010)

12290
 133 minuta    2010    HD     7.4

Jeta duket perfekte për Xhon Brenanin, derisa gruaja e tij Lara arrestohet për një vrasje të tmerrshme që ajo thotë se nuk e ka kryer. Tre vjet duke kryer dënimin, Xhoni lufton për ta mbajtur familjen të bashkuar, duke rritur djalin e tyre dhe duke dhënë mësim në kolegj, ndërkohë që ndjek çdo mjet të mundshëm për të provuar pafajësinë e saj. Me refuzimin e apelit të tyre të fundit, Lara provon të vetëvritet dhe Xhoni vendos se ka vetëm një zgjidhje të mundshme: të arratisë gruan e tij nga burgu. Duke refuzuar të frenohet nga shanset e pamundura apo nga eksperienca e tij minimale, Xhoni thur një plan të menduar deri në detajën e fundit dhe zhytet në një botë të rrezikshme e të panjohur, duke rrezikuar gjithçka për femrën që dashuron.