Night in Paradise (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Night in Paradise (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Night in Paradise (2020)

1510
 131 min    2020    Full HD     6.7

Pas një tragjedie mizore, një mafioz kthehet në shënjestrën e një bande dhe shkon të fshihet në ishullin Jeju, ku fillon të afrohet me një grua që vuan nga demonët e saj.