Night of the Sicario (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Night of the Sicario (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Night of the Sicario (2021)

2128
 82 min    2021    HD     

Taylor është e detyruar të fshehë vajzën e re të një gruaje kolumbiane në mbrojtje të dëshmitarit e cila do të dëshmojë kundër një karteli të fuqishëm të drogës në Gjykatën Federale, pasi sicarios e pamëshirshëm synojnë t'i ndjekin ato.