Night Shift (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Night Shift (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Night Shift (2020)

2649
 98 min    2020    HD     5.1

Tre policëve u kërkohet të shoqërojnë një emigrant të paligjshëm në aeroportin “Charles de Gaulle”, ku ai do të detyrohet të hipë në aeroplan dhe të kthehet në atdhe. Por, kur të mësojnë të vërtetën, duhet të bëjnë një zgjedhje të vështirë...