Nina (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Nina (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Nina (2016)

4340
 90 min    2016    HD     5.4

Historia e muzikantes së xhazit dhe pianistes klasike Nina Simone, ngritja e saj në famë dhe marrëdhëniet me menaxherin e saj Klifton Henderson.