Ninja Apocalypse (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ninja Apocalypse (2014)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Ninja Apocalypse (2014)

21757
 84 min    2014    HD     3.1

Të akuzuar për vrasjen e mjeshtërit, Klani i Humbur duhet patjetër të luftojnë për të dalur nga një bunker nëntoksor i mbushur me armiq mbinatyror, mutantë dhe zombi mishngrënës.