No Man's Land (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
No Man’s Land (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

No Man’s Land (2021)

1877
 114 min    2021    Full HD     

Ndërsa po patrullonin kufirin babë e bir, Xhekson vret një djalë emigrant meksikan. Kur babai i Xheksonit përpiqet të marrë fajin, Xhekson ikën në jug me kalë, duke u bërë një gringo "i huaj i paligjshëm" në Meksikë. I ndjekur nga Policia e Teksasit dhe federatat meksikane, Xhekson udhëton nëpër Meksikë për të kërkuar falje nga babai i djalit të vdekur vetëm për të rënë në dashuri me vendin që ai ishte mësuar të urrente.