No One Gets Out Alive (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
No One Gets Out Alive (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


No One Gets Out Alive (2021)

974
 85 min    2021    Full HD     5.3

Një emigrante në kërkim të ëndrrës amerikane, e cila pasi detyrohet të marrë një dhomë me qira e gjen veten në një makth nga i cili nuk mund të shpëtojë.