No Reservations (2007) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
No Reservations (2007)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

No Reservations (2007)

1491
 104 min    2007    HD     6.4

Një shefe kuzhine e fiksuar me perfeksionin mundohet të rrisë vajzën e motrës, që ka ndërruar jetë, teksa një shef tjetër kërcënon t'i marrë kuzhinën pa rregulla.