No Strings Attached (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
No Strings Attached (2011)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

No Strings Attached (2011)

32899
 108 min    2011    HD     6.2

Një djalë dhe vajzë po përpiqen të mbajnë marrëdhënien e tyre në mënyrë rigoroze fizike, por më vonë kuptojnë se mes tyre ka diçka më shumë.