Nobody (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Nobody (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Nobody (2021)

2732
 92 min    2021    Full HD     7.4

Një kalimtar i rastit që ndërhyn për të ndihmuar një grua që ngacmohet nga një grup burrash bëhet objektivi i një trafikanti droge të pa mëshirshëm.