Nomadland (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Nomadland (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Nomadland (2020)

633
 108 min    2020    Full HD     7.7

Pasi humbi gjithçka në Recesionin e Madh të vitit 2008, një grua merr një udhëtim në Amerikën Perëndimore duke jetuar në fugonin e saj.