Non sono un assassino (2019) aka I'm not a killer – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Non sono un assassino (2019) aka I’m not a killer

PRISNI 7 SEKONDA


DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Non sono un assassino (2019) aka I’m not a killer

7601
 110 min    2019    Full HD     5.5

Një oficer i nderuar policie, shkon të takojë një mëngjes, mikun e tij më të mirë që është edhe prokuror. Po atë mëngjes, prokurori gjendet i vrarë dhe oficeri i policisë është personi i fundit që e ka parë të gjallë.