North Hollywood (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
North Hollywood (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

North Hollywood (2021)

299
 93 min    2021    Full HD     6.2

NORTH HOLLYWOOD ndjek Michael (Ryder McLaughlin) ndërsa përpiqet të përgjigjet në pyetjen me të cilën përballet çdo fëmijë i shkollës së mesme kur të diplomohen: Çfarë tjetër? Miqtë më të mirë të Michael tashmë duket se e kanë kuptuar; njëri po shkon në kolegj, dhe tjetri do të punojë, por Michael është kapur diku në mes.