Notes for My Son (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Notes for My Son (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Notes for My Son (2020)

820
 84 min    2020    HD     6.2

Gjatë luftës me kancerin, duke u përballur me të vërtetën e hidhur por të pashmangshme, Maria sigurohet të lërë pas një varg këshillash për djalin e saj 3-vjeçar, si dhe një sërë kujtimesh për këdo që pati fatin ta njohë shpirtin e saj të guximshëm e humoristik.