Occupation: Rainfall (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Occupation: Rainfall (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Occupation: Rainfall (2020)

282
 128 min    2020    Full HD     

Dy vite pas ardhjes së alienëve në Tokë, disa të mbijetuar nga Sidnei nisen drejt një lufte kundra tyre për të shpëtuar Tokën dhe njëri-tjetrin.