Ocean's Twelve (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ocean’s Twelve (2004)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ocean’s Twelve (2004)

2066
 125 min    2004    HD     6.5

Për dy javë, Danny Ocean dhe bashkëpunëtorët e tij duhet të kthejnë paratë e grabitura nga bosi i kazinos në Las Vegas, ose ai do t'i vrasë...