Oculus (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Oculus (2013)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Oculus (2013)

1488
 104 min    2013    HD     6.5

Një grua përpiqet të shfajësojë vëllain e saj, i cili u dënua për vrasje, duke provuar se krimi ishte kryer nga një fenomen i mbinatyrshëm.