Offering to the Storm (2020) aka Ofrenda a la tormenta – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Offering to the Storm (2020) aka Ofrenda a la tormenta


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Offering to the Storm (2020) aka Ofrenda a la tormenta

2596
 139 min    2020    HD     6.3

Kur detektivja Salazar përpiqet të zgjidh një çështje që ka përndjekur për vite me radhë qytetin dhe familjen e saj, ajo zbulon të fshehta të errëta që vënë në rrezik njerëzit pranë saj.