Old (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Old (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Old (2021)

2992
 108 min    2021    Full HD     5.8

Disa familje shkojnë në një plazh të fshehtë gjatë pushimeve të tyre por nuk arrijnë dot të dalin teksa kuptojnë se koha kalon ndryshe aty.