One Night in Bangkok (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
One Night in Bangkok (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

One Night in Bangkok (2020)

4537
 105 min    2020    Full HD     

Një hitman i quajtur Kai fluturon për në Bangkok, armatoset dhe merr një taksi. Ai i ofron shoferes një shumë parash që ajo të bëhet shoferja e tij për gjithë natën. Por pasi ajo kupton se Kai po kryen vrasje pas ç'do ndalese, është shumë vonë për t'u larguar. Ndërkohë që një detektiv policie i është vënë nga pas për ta kapur.