One Night in Miami (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
One Night in Miami (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

One Night in Miami (2020)

290
 114 min    2020    HD     7.2

Në natën e 25 shkurtit të vitit 1964, në Majemi, Kasius Klej bashkohet me Xhim Braunin, Sem Kukin dhe Malkolmin X për të diskutuar në lidhje me përgjegjësitë e të qenit zezakë të suksesshëm gjatë lëvizjes për të drejtat civile.