One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

One-Way to Tomorrow (2020) a.k.a Yarina Tek Bilet

13608
 90 min    2020    HD     5.8

Aliu vendos të niset për në Izmir, që të ndalojë dasmën e vajzës që ai dashuron. Në tren, ai do të rastisë me një vajzë që nuk i tregon gjithë të vërtetën, por që vuan po njësoj si ai dhe është nisur në të njëjtin drejtim.