Only Lovers Left Alive (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Only Lovers Left Alive (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Only Lovers Left Alive (2013)

1351
 123 min    2013    HD     7.3

Një muzikant në depresion ribashkohet me të dashurën e tij. Romanca e tyre, e cila ka zgjatur për disa shekuj me rradhë, ndikohet nga vizita e motrës së saj e cila është e pakontrollueshme.