Only the Animals (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Only the Animals (2019)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Only the Animals (2019)

916
 117 min    2019    HD     7.0

Një grua e zhdukur. Pas një stuhie dëbore, makina e saj gjendet në rrugën për në fshat. Ndërkohë që policia nuk di nga t'ia nisë, duket se pesë persona janë të përfshirë Secili me sekretin e saj.