Operation Arctic (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Operation Arctic (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Operation Arctic (2014)

15962
 81 min    2014    HD     6.0

Tre vëllezër mbesin aksidentalisht në mes të një stuhie dimërore në një ishull. Askush nuk e di se ku janë. Është një luftë e fortë për mbijetesë për ata.