Operation Christmas Drop (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Operation Christmas Drop (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Operation Christmas Drop (2020)

2097
 95 min    2020    HD     5.8

Ndihmësja e Kongresmenes Erica, heq dorë nga Krishtlindjet me familjen për të udhëtuar sipas urdhrit të shefes së saj. Në një bazë të Forcave Ajrore buzë plazhit, ajo njihet me Kapiten Andre, i cili e di se puna e saj do të jetë fundosja e bazës së tyre.