Operation Cicero (2019) a.k.a Çiçero – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Operation Cicero (2019) a.k.a Çiçero

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Operation Cicero (2019) a.k.a Çiçero

1084
 126 min    2019    HD     6.6

Iljas Bazna punon si shërbetor në Ambasadën Britanike në Turqi gjatë Luftës së Dytë Botërore. Pasi Bazna fillon të punojë si një spiun gjerman ai do të përjetojë një sërë ngjarjesh të papritura.