Operation Red Sea (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Operation Red Sea (2018)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Operation Red Sea (2018)

18338
 142 min    2018    HD     6.7

Historia heroike e një skuadre të vogël të marinës kineze që luftojnë në një territor të huaj, për të shpëtuar pengjet e një sulmi terrorist.