Operation Red Sea (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Operation Red Sea (2018)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Operation Red Sea (2018)

18247
 142 min    2018    HD     6.7

Historia heroike e një skuadre të vogël të marinës kineze që luftojnë në një territor të huaj, për të shpëtuar pengjet e një sulmi terrorist.