Ophelia (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ophelia (2018)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Ophelia (2018)

1605
 114 min    2018    HD     6.6

Si një fëmijë rebel dhe pa nënë, Ophelia merret në Elsinore Castle nga Mbretëresha Gertrude si një nga shoqërueset e saj më të besuara. Shumë shpejt, Ophelia tërheq vëmendjen e Princit të ri Hamlet. Një romancë pasionante ndizet mes të dyve në fshehtësi ndërsa mbretëria është në prag të luftës, mes intrigave dhe tradhtisë së brendshme politike. Kur babai i Hamletit vritet, zgjuarsia e princit punon vetëm për një hakmarrje të pangopur, Ophelia lundron ashpër në rregullat e pushtetit në Danimarkë, ndërkohë që përpiqet të zgjedhë midis dashurisë së vërtetë dhe jetës së saj.