Origin Unknown (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Origin Unknown (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Origin Unknown (2020)

2919
 94 min       HD     4.9

Një ish-kontrabandist droge lufton me vrasës të mbinatyrshëm, pasi mori nën mbrojtje një vajzë të sëmurë.