Our Friend (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Our Friend (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Our Friend (2019)

1203
 124 min    2019    HD     7.2

Pasi mësoi se gruaja e tij e sëmurë me vdekje ka gjashtë muaj jetë, një burrë mirëpret mbështetjen e mikut të tij më të mirë i cili zhvendoset në shtëpinë e tyre për të ndihmuar.