Out of Death (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Out of Death (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Out of Death (2021)

1176
 95 min    2021    HD     

Një departament i korruptuar policor në një zonë malore, përballet me një të papritur kur një grua bëhet padashje dëshmitare e operacionit të tyre. Tashmë, qëllimi i vetëm i sherifit, është ta heqë qafe atë...