Out Stealing Horses (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Out Stealing Horses (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Out Stealing Horses (2019)

5399
 123 min    2019    HD     6.6

Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.