Outside the Wire (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Outside the Wire (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Outside the Wire (2021)

3502
 114 min    2021    Full HD     5.3

Në një të ardhme të afërt, një pilot droni dërgohet në luftën në terren dhe bëhet ortak me një njeri-robot me qëllim për të ndalur disa raketa nukleare me destinacion Amerikën.